Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 10 (2018)25 Mayıs,Cuma

Vizyonda Bu Yıl 10 (2018)

 

Predator 4

Vizyon tarihi 14 Eylül 2018
Yönetmen Shane Black
Oyuncular: Boyd Holbrook, Olivia Munn, Jacob Tremblay devamı
Tür Aksiyon, Bilimkurgu, Korku
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Aksiyon ve bilim kurguyu harmanlayan Predator serisinin 4. devam halkasında yönetmen koltuğunda Shane Black otururken, filmin senaryosunu ise yönetmenle birlikte Fred Dekker üstleniyor. Filmin yapımcılığını ise John Davis yapıyor.

Orijinal adı

The Predator

Dağıtımcı TME (The Moments Entertainment)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaçış Planı 2: Hades

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018
Yönetmen Steven C. Miller
Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Jaime King devamı
Tür Gerilim
Ülke ABD, Çin

Özet ve Detaylar

Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş-labirentinde kaybolduğunda, Breslin ile Trent DeRosa ile birlikte, dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır…

Orijinal adı

Escape Plan 2: Hades

Dağıtımcı CGV Mars Dağıtım

 

 

 

 

 

 

 

 

Mogli: Orman Çocuğu

Vizyon tarihi 26 Ekim 2018
Yönetmen Andy Serkis
Oyuncular: Rohan Chand (II), Andy Serkis, Benedict Cumberbatch devamı
Tür Macera
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Film, Hindistan’ın ormanlarındaki bir kurt sürüsü tarafından yetiştirilen insan çocuğu Mowgli’nin yetişmesini konu alıyor. Mowgli büyüme sürecinde ormanın sert kurallarını öğrenirken, ayı Baloo ve panter Bagheera’nın koruması altındadır. Mowgli ormandaki hayvanlar tarafından kendilerinden biri olarak kabul edilir. Onu kabul etmeyen tek orman sakini ise korkunç kaplan Shere Khan’dır. Ancak Mowgli insan kökeni ile yüz yüze geldiğinde, ormanda gizlenen daha büyük tehlikeler olabilir…

Orijinal adı

Mowgli

Dağıtımcı Warner Bros Turkey

 

 

 

 

 

 

 

Los Angeles’ta Gizli Görev

Vizyon tarihi 22 Haziran 2018 (1s 38dk)
Yönetmen Mark Cullen
Oyuncular: Bruce Willis, Jason Momoa, Famke Janssen devamı
Tür Aksiyon, Komedi
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Özel bir dedektif olan Steve Ford’un Jack Russell cinsi köpeği Buddy uyuşturucu çetesi tarafından çalınır. Köpeğini çetenin elinden almak için yola koyulan Steve, çete lideri Spider ile ittifak yapmak zorunda kalır. Spider, Buddy’yi geri verme karşılığında Steve’den bir evrak çantası dolusu uyuşturucuyu çalmasını ister. Köpeğini kurtarmak için görevi mecburen kabul eden Steve, en yakın arkadaşı Dave ile birlikte zorlu bir maceraya atılır.

Başrolünde ünlü aktörler Jason Momoa ve Bruce Willis’in yanı sıra Famke Janssen, John Goodman, Elisabeth Röhm, Ana Flavia Gavlak,Kal Penn ve Adam Goldberg’in de yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Mark Cullen ve Robb Cullen yer alıyor. Filmin senaryosunu da Cullen’lar kaleme aldı.

Orijinal adı

Once Upon A Time In Venice

Dağıtımcı Bir Film

 

 

 

 

 

 

Doğmamış

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 (1s 30dk)
Yönetmen Brandon Christensen
Oyuncular: Christie Burke, Jesse Moss, Grace Christensen devamı
Tür Korku
Ülke Kanada

Özet ve Detaylar

Mary yakında kucağına alacağı ikizleri için oldukça heyecanlıdır. O büyük gün geldiğinde ise sevinci yarım kalır, çünkü doğum sırasında bebeklerden biri hayatını kaybeder. Aile, acılarını içine gömüp tüm ilgilerini doğan çocuklarına gösterir. Mary, evde çocuğu ile ilgilenirken bir takım garip olaylar yaşamaya başlar. Başlarda durumu pek önemsemese de olaylar arttıkça korkmaya başlar. Yaşadığı olaylar hakkında araştırma yapan Mary, bebeğine görünmeyen bir varlığın musallat olduğundan şüphelenmeye başlar. Doğaüstü bir varlık Mary’nin oğlyu Adam’a musallat olmuştur ve onu almak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Orijinal adı

Still/Born

Dağıtımcı Özen Film

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler