Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 12 (2018)16 Haziran,Cumartesi

Vizyonda Bu Yıl 12 (2018)

 

Bir Yıldız Doğuyor

Vizyon tarihi 26 Ekim 2018
Yönetmen Bradley Cooper
Oyuncular: Lady Gaga, Bradley Cooper, Andrew Dice Clay devamı

Tür Dram, Müzik

Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Jackson Maine, kariyerinde düşüş gösteren bir müzisyendir. Henüz keşfedilmemiş genç bir yetenek olan Ally ile tanışır ve ikili arasında tutkulu bir aşk başlar. Ally’nin yeteneğinin farkedilmesi için çalışan Jason onu sahnenin büyülü dünyası ile tanıştırır. Kısa süre sonra ise Ally artık ünlü bir müzisyen olmuştur. Kendi kariyerini Ally’nin gölgeisnde bırakan Jason, kaybolan ihtişamını geri kazanmaya çalışır. Ama bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Filmin başrolünde oynayan Bradley Coooper, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. Lady Gaga’nın başrolü paylaştığı filmde ayrıca; Sam Elliott, Andrew Dice Clay, Rafi Gavron, Michael Harney gibi oyuncular da yer alıyor.

 

 

 

 

Dehşetin Yüzü

Vizyon tarihi 21 Eylül 2018
Yönetmen Corin Hardy
Oyuncular: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet devamı
Tür Korku
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Romanya’daki bir manastırda yaşayan genç bir rahibenin intihar etmesi, sorunlu geçmişinin etkisinden kurtulamayan bir rahip ile nihai yeminini etmenin eşiğindeki bir çırak Vatikan tarafından bölgeye gönderilir. İkilinin amacı olayı araştırmaktır. Ancak birlikte, manastırın korkunç sırrını keşfederler. Hayatlarının yanı sıra inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye atan ikili, şeytani rahibe biçiminde boy gösteren kötü niyetli Valak ile karşı karşıya kalır. Manastır, yaşam ve lanet arasında korkunç bir savaş alanı haline gelecektir…

Orijinal adı

The Nun

 

 

 

 

 

 

Sibirya

Vizyon tarihi 20 Temmuz 2018
Yönetmen Matthew M. Ross
Oyuncular: Keanu Reeves, Molly Ringwald, Ana Ularu devamı
Tür Gerilim
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Lucas elmaslı ticaret yapan ABD’li bir ticaret adamıdır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken Rus bir kafe sahibi Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır. Lucas’la Katya’nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir. Amerikalı adam umutsuzca çıkışı olmayan bir dünyadan çıkmaya çalışırken iki bölge kesişmeye başlayacaktır…

 

 

 

 

 

 

Yakalandın!

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018
Yönetmen Jeff Tomsic
Oyuncular: Ed Helms, Jake Johnson (XVI), Annabelle Wallis devamı

Tür Komedi
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Russell Adams’ın 2013 yılı imzalı The Wall Street Journal yazısına dayanan film, bir çocuk oyununu dozunu arttırarak senelerce oynamaya devam eden bir arkadaş grubunu temel alıyor. Beş yakın arkadaş çocukluklarından beri yılda bir kez “elim sende” oynar. Bu durum artık onlar için bir gelenek haline gelmiştir. Herkes bu yılki oyuna hazırlanmıştır. Fakat bu sene oyun zamanı gruptan birinin düğününe denk gelir. Grubun asla yenilmeyen oyuncusu bu koşullarda kolay bir hedef olarak görülür. Fakat o kendini her şeye karşı hazırlamıştır.

 

 

 

 

 

Cadılar Bayramı

Vizyon tarihi 19 Ekim 2018
Yönetmen David Gordon Green
Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Will Patton devamı

Tür Korku, Gerilim

Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Bir grup araştırmacı 1978 yılı Cadılar Bayramı’nda dört masum genci öldüren Michael Myers ilgili araştırma yapan bir grup araştırmacı Myers’ı hapishanede ziyaret ederler. Bu sırada herkes yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı hazırlıkları içerisindedir. Cadılar Bayramı’nın gelmesini bekleyen biri daha vardır; Laurie Strode. Laurie, 40 yıl önce bir Cadılar Bayramı gecesi kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil Michael Myers ile yüzleşmek istemektedir. Laurie, Myers’la yüzleşebilmek ve intikamını alabilmek için onun hapishaneden kaçmasını beklemektedir ve hayali gerçekleşir. Myers’ın da içinde bulunduğu hapishane nakil aracı kaza yapar ve Michael Myers kaçmayı başarır. Maskeli katilin kendisini peşine düşeceğini bilen Laurie büyük karşılaşma için tüm hazırlıklarını yapmıştır.
Our Brand Is Crisis , Joe ve Pes Etme filmlerinden hatırladığımız David Gordon Green’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Jamie Lee Curtis ikonik rolü Laurie Strode’u bir kez daha canlandırıyor. Nick Castle, Judy Greer, Will Patton, Andi Matichak, Haluk Bilginer, Virginia Gardner, Andi Matichak gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin senaryosunu ise David Gordon Green ve Danny McBride kaleme alıyor.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler