Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Yabancı Dizi Haberleri , Fragmanlar , Dizi Takvimleri (Eylül 2)24 Eylül,Cumartesi

Yabancı Dizi Haberleri , Fragmanlar , Dizi Takvimleri (Eylül 2)

9 Eylül – Quarry (1. sezon) CINEMAX (tanıtım filmi)

72 Vietnam savaşından ülkesine, evine döndüğünde sevdiklerinden ve toplumdan dışlanan Mac Conway’in Mississippi Nehri’nin kıyısında süregelen cinayet ve yolsuzlukların içine çekilişini izleyeceğiz.

9 Eylül – One Mississippi (1. sezon) AMAZON (tanıtım filmi)

Annesinin vefatını kabullenmek ve kendisini bulmak için memleketi Mississippi’ye dönen karakterimizin ailesi ve kendisiyle ilgili birçok rahatsız edici gerçeğin açığa çıkmasıyla başlayan acı verici ama bir o kadar sürükleyici yeni yaşantısını izleyeceğiz.

16 Eylül – High Maintenance (1. sezon) HBO (tanıtım filmi)

Brooklyn’den birbirinden farklı birçok insanın bir ortak noktası var. Onlara uyuşturucu ayarlayan “adam”. Karakterimiz her biri birbirinden garip bu müşterilerine uyuşturucu ayarlıyor bir yandan da onların hayatlarına bakış atıyor.

16 Eylül – Hooten & The Lady (1. sezon) SKY1 (tanıtım filmi)

Maceraperest, karizmatik, üçkağıtçı Hooten ile fazlasıyla alıngan suç partneri Leydi Alexandra’nın Vatikan’dan Himalayalar’a, Amazonlar’dan Mısır’a, dünyanın en eski kayıp hazinelerini bulmak için dünyanın uç noktalarına seyahat ettikleri bir macerayı izleyeceğiz.

23 Eylül – Van Helsing (1. sezon) SYFY (tanıtım filmi)

Dünyayı vampirlerin ele geçirip kontrol altına aldığı bir zamanda geçecek hikayede kahramanımızın çok özel bir yeteneği vardır. Kanıyla vampirleri insana dönüştürebilmektedir. Bu gizli silahı sayesinde hem insanlığın son umudu hem de vampirlerin de hedefi haline gelir.

27 Eylül – Aftermath (1. sezon) SYFY (tanıtım filmi)

İnsanlığın büyük fırtınalar, meteor çarpmaları, depremler, salgınlar ve doğa üstü varlıkların hakim olduğu bir kıyametin eşiğine geldiği zamanlarda üç çocuklu bir ailenin hayatta kalma mücadelesini izleyeceğiz.

27 Eylül – Channel Zero: Candle Cove (1. sezon) SYFY (tanıtım filmi)

1980’lerde TV’de yayınlanmış gizemli bir çocuk programını takıntı haline getirmiş bir adamı merkezine alan dizide karakterimiz çocukluğunda yaşadığı kabus gibi ölümcül bazı olayların bu programla ilişkisi olabileceğini düşünmeye başlıyor.

30 Eylül – Marvel’s Luke Cage (1. sezon) NETFLIX (tanıtım filmi)

Marvel’in Netflix dörtlüsünden üçüncü süperi merkezine alacak dizide çok güçlü olan ve derisi kurşun geçirmeyen Luke Cage’in diğer süper arkadaşları gibi suçla mücadelesini izleyeceğiz.

30 Eylül – Crisis in Six Scenes (1. sezon) AMAZON (tanıtım filmi)

60’larda geçecek olan hikaye, evlerine gelen bir misafirle hayatları alt üst olan bir aileyi merkezine alıyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler