... ...

Ben Çağırmadım Türkçe

Blithe Spirit 2021 Türkçe izle Tıkanıklık yaşayan bir yazara yardımcı olmak isteyen medyum, yanlışlıkla ölen eşinin ruhunu çağırır. Zaten 5 yıldır evli olan adam için işler iyice karışır. Çok satan romanların yazarı Charles (Dan Stevens), yazar tıkanıklığı yaşamaktadır ve senaryosunun teslim tarihini yetiştirmek için büyük stres altındadır. Son derece güzel bir kadın olan ikinci eşi […]
Ben Çağırmadım  Türkçe
Sonra İzle
İzledim
0

Blithe Spirit 2021 Türkçe izle

Tıkanıklık yaşayan bir yazara yardımcı olmak isteyen medyum, yanlışlıkla ölen eşinin ruhunu çağırır. Zaten 5 yıldır evli olan adam için işler iyice karışır.

Çok satan romanların yazarı Charles (Dan Stevens), yazar tıkanıklığı yaşamaktadır ve senaryosunun teslim tarihini yetiştirmek için büyük stres altındadır. Son derece güzel bir kadın olan ikinci eşi Ruth (Isla Fisher) Hollywood’a gitme hayalini nedeniyle kocasını işe odaklayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Charles’ın ilham bulma konusunda umutsuzluğu onu bir medyuma (Judi Dench) götürür ve evlerinde bir seans yapma konusunda anlaşırlar. Ancak bu seans sırasında Charles’ın eski ölmüş eşinin ruhu gelir ve kocasını öldürüp yanına almak için elinden geleni yapmaya çalışır. ???

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorumlar (0)