... ...
-

Dans Eden Kraliçeler 2021 Türkçe

Dancing Queens Türkçe izle Sahneye çıkma hayaliyle yanıp tutuşan bir dansçı, zor durumdaki bir drag kulübünde temizlikçi olarak işe girer ve yeteneğiyle hırslı bir koreografın dikkatini çeker. Hikâye, Bohuslän takımadalarındaki küçük bir adada yaşayan Dylan Pettersson (Molly Nutley) adlı 23 yaşındaki dans tutkunu kızı konu ediniyor. Dylan, zor durumdaki Queens adlı drag kulübünde temizlik yapmayı […]
Dans Eden Kraliçeler 2021 Türkçe
Sonra İzle
İzledim
0

Dancing Queens Türkçe izle

Sahneye çıkma hayaliyle yanıp tutuşan bir dansçı, zor durumdaki bir drag kulübünde temizlikçi olarak işe girer ve yeteneğiyle hırslı bir koreografın dikkatini çeker.

Hikâye, Bohuslän takımadalarındaki küçük bir adada yaşayan Dylan Pettersson (Molly Nutley) adlı 23 yaşındaki dans tutkunu kızı konu ediniyor. Dylan, zor durumdaki Queens adlı drag kulübünde temizlik yapmayı kabul edince kulübün yıldız dansçısı ve koreografı (Fredrik Quiñones) ondaki yeteneği keşfeder. Dylan gösterinin bir parçası olmak için can atsa da sonuçta o bir kızdır ve bu bir drag gösterisidir. Ancak istenirse elbet bir yol bulunur.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorumlar (0)